На будівництві водогону села Братанівка відбулася нарада


  • 11/09/2019
На будівництві водогону  села  Братанівка відбулася нарада

Завершальні роботи щодо забезпечення водопостачанням населення  с. Братанівка обговорено на нараді, що днями відбулася на об’єкті. Участь в  обговорені обсягів робіт, кінцевих термінів виконання  та вирішення поточних проблем взяли в.о. голови райдержадміністрації Андрій Маркевич, голова районної ради Василь Козак,  начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Пуршага, сільський голова Василь Лєснік, представники підрядної  організації. Як зазначалося, наразі завершальним завданням залишається циклове під’єднання господарств до водогону та благоустрій території навколо свердловини.  

Згідно з графіком виконання завдань введення в експлуатацію свердловини та водогону заплановано на жовтень поточного року.

         Будівництва здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку, відповідно до додатку №6 до рішення 25 – ї сесії Чернівецької обласної ради VІІ скликання від 30 жовтня 2018 р.  № 161-25/18. Замовником будівництва є управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації.

Коментарі