Ювіляр, що стояв у витоків будівництва Дністровської ГАЕС

Ювіляр, що стояв у витоків будівництва Дністровської ГАЕС

Гарний 70 – річний ювілей відзначає заступник директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго, багаторічний фахівець підприємства, чудова людина  Василь Дейнеко.

Склалося так, що Василь Андрійович своєю діяльність став причетний до народження і спорудження багатьох важливих об’єктів: Дністровського водосховища, чи не усієї промбази у Новодністровську, житлового будинку для працівників Дністровського БУВРу і, зрештою, появи на карті України унікальної гідроелектростанції, про яку із неабиякою гордістю розповідає при нагоді, коли на станцію приїздять численні делегації як дорослих, так і учнів – Дністровської ГАЕС.

Василь Дейнеко стояв у витоків будівництва гордості нашого краю - Дністровської ГАЕС. Від майстра будівельного управління Дністровського гідрокомплекса у 70-их роках він виріс до заступника директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС». Обирався депутатом п’ятьох скликань Сокирянської районної ради, Новодністровської міської ради двох скликань та депутатом трьох скликань Чернівецької обласної ради. Все своє життя присвятив розвитку Сокирянщини та гідроенергетиці, за що нагороджений нагрудним знаком «Почесний Працівник «Укргідроенерго».

В цей святковий день приймав вітання та нагороди від голови Сокирянської районної ради Василя Козака, в.о. голови райдержадміністрації Андрія Маркевича. Здоров’я Вам та подальших успіхів.

Також з нагоди іменин  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі Василя Дейнеку нагороджено Почесною відзнакою обласної державної адміністрації «На славу Буковини».