Розпочав навчальний рік клас районної художньої школи в селі Романківці

Розпочав навчальний рік клас районної художньої школи  в селі Романківці

Розвиток здібностей дітей на Сокирянщині забезпечується в усіх населених пунктах району, а доступність до навчання в мистецьких школах покращується з року в рік.  Понад 20 юних романківчан  віком від 7 до 13 років цьогоріч пішли у перший клас Сокирянської районної художньої школи в рідному селі. За сприяння голови райради Василя Козака, в.о. голови райдержадміністрації Андрія Маркевича, сільського голови Валерія Ваданюка в приміщені місцевої бібліотеки відкрито філію мистецької школи. З нагоди першого уроку відбулася зустріч з учнями та їх батьками, організована відділом культури райдержадміністрації та дирекцією районної художньої школи.

В ході зустрічі презентовано творчий доробок закладу, уточнено організацію навчально-виховного процесу, участь учнів у культурно-мистецьких заходах, розмір батьківської плати за навчання дітей тощо. Зацікавленність та підтримка даного питання відчувається не лише з боку влади, але й адміністрації  Романковецької  гімназії та батьків талановитих хлопчиків та дівчаток.

Отож на базі с.Романківці функціонуватимуть 2 групи, а навчальний процес забезпечуватиме викладач Наталія Беженар. Успіхів в реалізації здібностей та гарних здобутків в  престижних виставках та конкурсах Буковини і Украіни.