Проводити імунізацію населення необхідно

Проводити імунізацію населення необхідно

Про  важливість проведення імунізації населення Сокирянського району, особливо дитячого йшлося на нараді при заступнику голови районної державної адміністрації Ірині Тарасовій, що днями відбулася в райдержадміністрації

Як зазначалося на виконання ст 12,15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.01.2019 (протокол №1), рішення Верховного суду України від 17 квітня 2019 року у справі №682/1692/17 (провадження № 61-8263св 18 – щодо заборони відвідувати дитячі садочки невакцинованим дітям) в районі вже вживаються відповідні заходи.  

З словами представників охорони здоров’я нині основним завданням є проведення верифікації списків вихованців/учнів, які пропустили планові щеплення, проведення заходів додаткової імунізації, належна організація проведення вакцинації  таким дітям та 100% охоплення учнів навчанням. Звернуто увагу на забезпечення спільної роботи щодо недопущення відвідування нещеплених дітей навчальних закладів та охоплення всіх дітей району вакцинацією. 

Наразі, за інформацією медиків району, є в наявності дози комбінованої вакцини для профілактики кору, краснухи та епідемічного паротиту (КПК). На сьогодні всі ФАПи та амбулаторії Сокирянського району забезпечені вакцинами, систематично проводиться імунізація серед дитячого та дорослого населення Сокирянського району. Паралельно здійснюється санітарно-освітня робота з питань безпечності та необхідності вакцинації.