До уваги виборців!


  • 11/06/2019
До уваги виборців!

  21  липня  2019  року відбудуться позачергові вибори  народних депутатів України. З  метою підготовки актуальних  та  достовірних списків виборців просимо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців маючи при собі паспорт громадянина України. Особливо це стосується виборців, які: голосуватимуть вперше; під час виборів постійно виявляють неточності  в  своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в списках виборців; мають інформацію про помилкове включення до списків інших людей, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли).
  Перевірити  свої персональні дані можна особисто, маючи при собі паспорт громадянина України за адресою: Сокирянська районна державна адміністрація, IIІ поверх, каб. 46, 47 відділ ведення Державного реєстру виборців, вул. Шевченка, 3. Прийом громадян проводиться щоденно з  8.45  до 18.00, а також у вихідні дні  з 09.00 до 13.00 год. Роз’яснення Ви можете отримати по телефону: 2-29-67. Також перевірити про своє включення до Державного реєстру виборців та перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців можливо за допомогою мережі інтернет. Для цього на офіційному сайті:www.drv.gov.ua “Державний реєстр виборців” почав функціонувати програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.
Якщо у зв’язку із відпусткою, навчанням, роботою,  чи іншими подіями виборець не може проголосувати за зареєстрованим місцем проживання, він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування  без зміни його виборчої адреси. Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати (проживати) виборець у день виборів. При собі потрібно мати паспорт громадянина України. Заяву про тимчасову зміну голосування необхідно подати до 15 липня 2019 року включно. 

 

Коментарі