Петро Бескупський відвідав Республіку Молдова


  • 11/06/2019
Петро Бескупський відвідав Республіку Молдова

В рамках заходів з обміну досвідом у сфері місцевого управління голова районної державної адміністрації Петро Бескупський взяв участь у Програмі сусідства на базі Окницького району Республіки Молдова. Як зазначив голова Окницького району Василь Романюк, окрім обміну досвідом, метою заходу є презентація прикладів передового досвіду в напрямку розвитку території.

В ході проведення зустрічі його учасники відвідали низку об’єктів соціальної сфери, народного господарства та галузі торгівлі міста Окниця та Окницького району.  Голова Окницького району Василь Романюк ознайомив присутніх з особливостями функціонування зазначених закладів, умовами їх фінансування, перспективами розвитку. Цікавою була екскурсія в домі – музеї знаного письменника Константна Стаматі.

На завершення Програми представники різних районів Молдови мали змогу поінформувати про особливості управління у сфері розвитку підпорядкованих їм територій, а також ознайомитись зі специфікою функціонування відповідних галузей народногосподарського комплексу Сокирянського району, які презентував голова Сокирянської районної державної адміністрації Петро Бескупський.  Результат зустрічі – продовження дружніх і взаємно вигідних економічних та культурних відносин між Сокирянським та Окницьким районами. 

Коментарі