Відбулася апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада

Питання організації літнього оздоровлення та організації фузкультурно – оздоровчої роботи обговорено на нараді в райдержадміністрації при першому заступнику голови райдержадміністрації Андрію Маркевичу за участю голови районної ради Василя Козака, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району.

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації цього року в пришкільних таборах планується оздоровити близько 500 бажаючих. Функціонуватимуть мовні табори, табори праці та відпочинку, пришкільні табори та наметовий табір «Бригантина». Планується оздоровити відсоток дітей не нижче рівня минулого року, основна увага звернута на оздоровлення дітей пільгової категорії. Окрім того, наголошено на роз’яснювальній роботі щодо можливості оздоровлення дітей в всеукраїнських таборах «Артек» та «Молода гвардія». Йшла мова про створення умов для фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи і стан ресурсного забезпечення фізичного виховання в навчальних закладах району. Як зазначалося загалом в районі створено умови для занять фізкультурою, функціонує Романковецька КДЮСШ, осучаснюються умови Сокирянської районної ДЮСШ. Район має переможців змагань різного рівня, чемпіонів країни, світу, Європи.  Разом з тим, за висновками медиків лише близько 60% школярів віднесено до основної групи, інші –до спеціальних груп, або звільнені від занять фізкультурою.  Дане питання знаходить на контролі.

В ході наради також розглянуто питання надходження до бюджету, проблеми, шляхи їх вирішення та організацію внутрішнього контролю в апараті і структурних підрозділах районної державної адміністрації.