До Чорнобильської трагедії бібліотеки району провели низку заходів


  • 25/04/2019
До Чорнобильської трагедії бібліотеки району провели низку заходів

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їхні соціальні, економічні і побутові умови життя.

Щоб глибше зрозуміти весь трагізм становища, в яке потрапили мільйони людей, знайти коріння цього всенародного лиха, в бібліотеках Сокирянського району  були проведені заходи циклу «Наш вічний біль – Чорнобиль».

Зокрема в  бібліотеці-філії села Гвіздівці  відбулася зустріч з  учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за присутності сільського голови та учнівської молоді. Ліквідатори Спевак В.О., Швець А.І., Кучерявий В.І., Кучерявий І.І. розповіли  свою участь у ліквідації аварії, про ті трагічні події: евакуацію жителів, стан зруйнованої станції. На знак  вдячності сільський голова вручив подяки та грошову допомогу.  На цікавий захід запросили працівники бібліотеки – філії с. Романківці. В ході заходу присутні нагадали про чорний квітневий день, коли стався вибух, про подвиг ліквідаторів-чорнобильців, які ризикуючи собою першими прийняли на себе вогонь атомної катастрофи та ознайомились з літературою тематичної полиці «Чорнобиль: загублений світ».

Велике лихо спіткало нашу землю того далекого 1986 року. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.. Урятований світ - найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі.

Коментарі