Обговорено хід підготовки до проведення в районі повторного голосування з виборів Президента України

Обговорено хід підготовки до проведення в районі повторного голосування з виборів Президента України

Хід підготовки виборчих дільниць в населених пунктах району до проведення повторного голосування з виборів Президента України обговорено на нараді під головуванням голови райдержадміністрації Петра Бескупського, голови районної ради Василя Козака. В нараді взяли участь голови, секретарі дільничних виборчих комісій, представники профільних служб району, сільські голови.

Зокрема йшла мова про забезпечення проведення виборів в правовому полі, матеріально – технічне забезпечення дільниць. Щодо спільної роботи ДВК та поліції озвучив заступник начальника Сокирянського відділення поліції. Про протипожежні заходи говорив начальник рятувальної служби району. Голова районної ради Василь Козак наголосив на персональній відповідальності членів ДВК, керівників відповідних служб та сільських голів за дотримання вимог чинного законодавства.

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації передано уточні списки ДВК району та  ще раз проінструктовано про роботу з списками в день виборів.