Обговорено спільні заходи щодо дотримання законності в межах контрольно-слідової смуги

Обговорено спільні заходи щодо дотримання законності в межах контрольно-слідової смуги

Днями в райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Бескупського, заступника голови районної ради Олексія Бойка, за участю представників відділу Державної прикордонної служби «Сокиряни» Чернівецького прикордонного загону, правоохоронних органів району, ГО «УТМР», ДП «Сокирянський лісгосп», Волошківського,  Гвіздовецького,  Олексіївського,  Грубнянського сільських голів, профільних служб відбулася нарада щодо забезпечення  спільних профілактичних заходів стосовно дотримання правопорядку прикордонної території.

Зокрема звернуто увагу на необхідність встановлення та усунення причин і умов, що призводять до скоєння адміністративних правопорушень, зниження рівня протиправної діяльності в прикордонній зоні. Обов’язковим є посилення  інформаційно-роз’яснювальну роботи серед місцевого населення, в навчальних закладах, підприємствах, установах і організаціях будь-якої форми власності, які здійснюють свою діяльність у межах контрольованого прикордонного району щодо необхідності суворого дотримання правил прикордонного режиму, заборону підвозу у контрольований прикордонний район та прикордонну смугу і вивозу з відповідної території осіб, які не мають необхідних документів.

Також було обговорено співпрацю всіх дотичних служб, забезпечення чіткого дотримання правил перебування мисливців у межах прикордонної смуги, проведення робіт з розчистки придорожньої смуги доріг місцевого значення, що пролягають безпосередньо вздовж лінії державного кордону з Республікою Молдова в адміністративних межах Сокирянського району. Окрім цього розглянуто проблемні питання, що виникають в прикордонних населених пунктах.

З усіх питань прийнято відповідні рішення та дано доручення щодо забезпечення дотримання законності на всій території прикордонної зони.