Відбулася апаратна нарада

Відбулася апаратна нарада

Про ключові напрямки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації  та завдання на най блищу перспективу, а також питання надходження до бюджету, в тому числі за рахунок податків та зборів йшла мова на сьогоднішній апаратній нараді при голові райдержадміністрації Петру Бескупському та голові районної ради Василю Козаку.

Зокрема проаналізовано стан справ в сфері фінансів, проблеми виконання бюджету по окремим сільським радам, причини зростання податкового боргу по єдиному соціальному внеску. Як зазначалося, незважаючи на вжиті заходи,  найбільшим боржником залишається Сокирянська ВК №67. В ході наради також обговорено питання благоустрою населених пунктів, приведення в належний стан доріг. За словами керівника філії «Сокирянський райавтодор» наразі здійснено всі необхідні заходи із запуску асфальтного заводу, укладено відповідні договори на постачання матеріалу для відновлення ремонтних робіт на окремих ділянках автошляхів. Окрім того, заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення щодо проведення монетизації субсидій, проблеми, що виникають з впровадженням цього етапу реформи.

Окремо було звернуто увагу на підготовку до повторного голосування з виборів Президента України 21 квітня 2019 року та проведення інформаційної роботи щодо перевірки списків виборців і формування остаточних списків.

За результатами наради дано відповідні доручення, спрямовані на вирішення порушених питань.