На будівництві свердловини села Братанівка відбулася нарада

На будівництві свердловини  села  Братанівка відбулася нарада

Хід будівництва свердловини для забезпечення водопостачання в с.Братанівка  проаналізовано на нараді, що відбулася днями на об‘єкті. Проінспектували обсяги проведених робіт заступник голови облдержадміністрації Ігор Багатирець, голова райдержадміністрації Петро Бескупський, начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Пуршага, сільський голова Василь Лєснік,  представники підрядних організацій.

         Наразі роботи на завершальній стадії, повністю здійснено буріння свердловини глибиною 150 метрів. Першочерговим завданням є облаштування свердловини та під’єднання до системи водопостачання. За результатами наради підрядні організації отримали доручення в стислі терміни завершити основні роботи задля введення системи в експлуатацію.

         Спорудження свердловини було вкрай необхідним для забезпечення водою жителів села Братанівка, завершення будівництва здійснюється за рахунок коштів бюджету розвитку, відповідно до додатку №6 до рішення 25 – ї сесії обласної ради VІІ скликання від 30 жовтня 2018 р.  № 161-25/18.