Законні права та інтереси дітей повинні бути на першому місці


  • 19/02/2019
Законні права та інтереси дітей повинні бути на першому місці

Захист прав та законних інтересів дітей має бути пріоритетом у роботі соціальних служб – на цьому було наголошено на нараді голови районної державної адміністрації Петра Бескупського та голови районної ради Василя Козака з керівниками профільних відділів райдержадміністрації та служб району.

         Зокрема, було розглянуто питання соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які проживають у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. Як повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації наразі на обліку у службі перебуває 69 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 56 з них проживають на території району в прийомних сім’ях, сім’ях опікунів (піклувальників), дитячих будинках сімейного типу. Всі вони забезпечені гарантованими державою пільгами та соціальними гарантіями, мають необхідні для належного життя та розвитку умови.

Особливу увагу було звернуто на питання виховання дітей у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах. Наразі, на обліку у службі у справах дітей перебуває 52 таких дитини. З метою захисту їх прав та законних інтересів фахівці соціальних служб систематично відвідують такі сім’ї, тримають на постійному контролі стан виконання батьками своїх обов’язків по відношенню до виховання дітей, забезпечення належних для життя та розвитку дітей умов.

Підсумовуючи результати наради керівники районної влади вкотре наголосили на необхідності більш тісної співпраці всіх дотичних служб та органів місцевого самоврядування у напрямку забезпечення законних прав та інтересів всіх дітей району та соціально незахищених категорій, зокрема.

 

Коментарі