Розглянуто питання призначення населенню житлових субсидій

Розглянуто питання призначення населенню  житлових субсидій

Сьогодні, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ірини Тарасової відбулося засідання районної комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій.

На розгляд комісії було подано 106 справ жителів району, які звернулись за призначенням субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. З них 10 заяв було відхилено у зв’язку із тим, що згідно постанови Кабінету Міністрів України, яка регламентує питання призначення житлових субсидій, заявники не підпадають під ті категорії, які мають право на отримання субсидій.

За інформацією фахівців управління соціального захисту населення районної державної адміністрації значна кількість громадян, які подають заяви на отримання субсидій, згідно чинного законодавства по різних показниках не мають на них права, про що неодноразово інформувалось у засобах масової інформації. Однак, документи, які подаються на розгляд управління соціального захисту населення, повинні бути опрацьовані, що значно уповільнює процес призначення житлових субсидій решті заявників.   

Як зазначила Ірина Тарасова, в питанні призначення населенню житлових субсидій та інших видів державних соціальних допомог має бути чітка та системна робота профільних служб та органів місцевого самоврядування, адже громадяни мають вчасно та в повному обсязі отримувати гарантовані державою пільги. Разом з тим, Ірина Прокопівна наголосила, що проведена широка інформаційно-роз’яснювальної робота має зорієнтувати громадян на предмет категорій, які мають право на отримання субсидій.