У Чернівецькій області відбулися навчання із цивільного захисту

У Чернівецькій області відбулися навчання із цивільного захисту

Навчання, під час яких відпрацьовували дії органів управління цивільного захисту та екстрених служб у період осінньо-зимової негоди, відбулися сьогодні у всіх районах Чернівецької області.

За легендою, Буковину накрив потужний циклон, температура впала до -16°С, на вулиці вирує сильний снігопад, а на дорогах – ожеледь. Через стихію у всіх районах області виникли різноманітні надзвичайні ситуації. До прикладу, масштабна аварія, у якій вантажний автомобіль зіштовхнувся із маршрутним таксі, знеструмлення населених пунктів, пожежа у будинку, повалення дерев тощо.

Зорганізувало та провело навчання Управління цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації. Як зазначив його начальник Олексій Гайдай, такі заходи дозволяють відпрацювати злагодженість дій органів управління та сил цивільного захисту. Завдяки моделюванню надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути через негоду, фахівці усіх відповідних служб набувають нових теоретичних знань та покращують практичні навички надання допомоги.