Місце щирої Доброти та Любові

Місце щирої Доброти та Любові

Щороку берег Дністра поблизу с. Ломачинці оживає дитячим сміхом, атмосферою радості і любові, доброти…Сюди на відпочинок та оздоровлення  приїжджають діти, які перебувають під опікою та піклуванням владики Лонгіна у яких великі проблеми зі здоров’ям. Тут, здається сама природа компенсує діткам, обділених долею, силу життя.

Цього року, через карантин, трохи змінилися терміни відкриття оздоровчого табору на «Вишневій », але незмінною залишається особлива аура цієї місцини, яка притягує небайдужих людей творити добро та допомагати діткам.  Щорічно традиційно в цій порі з гостинцями  та смаколиками приїздять благодійники з усього регіону, зокрема із с. Грубна. Сьогодні, спільно з небайдужими грубнянцями до діток завітала і голова районної державної адміністрації Ірина Антонюк.

         Дітки вже звикли до опіки з боку районної влади, постійним помічником  тут бачать голову районної ради Василя Козака. Тож, сьогодні з радістю зустрічали гостей та раділи смаколикам. Дякуємо всім, чиї серця та діла відданні благородній справі – піклуванню про особливих діток.

Нині в таборі відпочивають 120 діток, до послуг яких реабілітаційно – оздоровчі  заняття та обладнання, харчуються діти в їдальні шість разів на добу. В їх  меню – свіжі овочі, фрукти, йогурти, сметана, сир, різноманітні соки, тістечка тощо. Тут постійно працює медичний пункт для забезпечення належного медичного супроводу діток, особливо в умовах карантину.

Дитячий табір над Дністром – країна доброти і любові, яка не залишає байдужим нікого, хто хоч раз подивився в щирі дитячі очі, в глибині яких нелегкий відбиток долі.