Звернення в.о. голови райдержадміністрації Богдана Банчука з приводу четвертої хвилі мобілізації

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

  Сьогодні в ефірі всіх телеканалів, на шпальтах газет одна новина і одна правда – підступна неоголошена війна путінської Росії.  Мета якої знищити незалежність України, перетворити волелюбний народ в безликий натовп.

Вже рік йде цілеспрямоване винищення інфраструктури східних областей країни. Йде війна без правил, без принципів, тому що одні намагаються діяти по закону (йдеться про українську армію), а інші ведуть гру без правил, проливається кров найкращих синів, війна забирає життя людей і найстрашніше дітей.  Так, все це відбувається далеко від нас. Але ніхто не може дати гарантії, що залпи “Градів” та артилерії, смерть та розруха не торкнеться нашої землі. Переконаний це розуміють багато з нас, а особливо ті, чиї сини, чоловіки там, на Донбасі захищають наш мирний тил.

  Вся Сокирянщина пишається нашими хлопцями, які стоять на захисті територіальної цілісності, незалежності та соборності України. Адже це велика честь для кожного чоловіка захищати свою державу, свою родину.

У зв’язку з небезпекою державній незалежності України, необхідністю підтримання бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України, інших військових формувань на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави нещодавно Президент Петро Порошенко підписав Закон “Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

У Міністерстві оборони зараз працюють волонтери, що дозволило покращити систему придбання речового майна та знищити корупційну складову. Тому можна констатувати, що ситуація по забезпеченню суттєво змінилася на краще. Хоча у будь-якої армії, якою гарною її б не показували, є безліч проблем. Питання у тому, на чому ми робимо акцент. А зараз кожен повинен щось зробити для загальної перемоги.

Дорогі земляки!

У кожного з нас знайдеться багато аргументів, аби виправдати своє зволікання, а часом і небажання стати на захист держави. Але я закликаю всіх проаналізувати ситуацію на сході України та зрозуміти просту істину «я громадянин цієї країни, мій обов’язок її захищати, тому що вдома лишилася мама, сестра, жінка, діти, хто, як не я».

Дай Боже нам знову не стати байдужими! Дай Боже нам сил і впевненості в своїх силах.

Я переконаний, що всі разом ми обов’язково переможемо агресора, відбудуємо нашу незалежну та могутню державу.

Слава Україні!

Героям Слава!

-