Відбулося чегове засідання районної робочої групи з формування територіальних громад Сокирянщини

21.04.2017 | 14:02
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Сокирянський район

В райдержадміністрації відбулося розширене засідання районної робочої групи з питань проведення децентралізації.

Предметом обговорення стало звернення  Сокирянського міського голови В.С. Равлика до Прем’єр – міністра України В. Гройсмана щодо здійснення, на його думку, супротиву реалізації реформи децентралізації влади з боку Сокирянської районної ради та Сокирянської райдержадміністрації.

У зверненні наведено безпідставні та неправдиві факти щодо діяльності районної влади, звинувачено керівників району в здійсненні тиску на сільських голів задля прийняття ними рішень про добровільне об’єднання громад.

Варто зазначити, що на засідання, задля конструктивного діалогу, було запрошено Сокирянського міського голову, який зіславшись на відрядження  знову не прийшов, та депутатів міської ради. Присутні в залі голови 18 сільських рад були неабияк здивовані, адже за їх словами, жодного тиску на них чи на депутатів сільських рад ніколи не було. Обурення в сільських голів викликало і те, що присутні представники міської ради наполягають на своєму рішенні і не дають згоду на продовження реалізації реформи та можливості приєднання до Сокирянської ОТГ інших громад, які виявили бажання дооб’єднатися.  В ході обговорення наведених у зверненні міського голови фактів було доведено їх фальсифікацію та неправдивість. Зокрема, В. Равлик стверджує, що районна рада не передала в комунальну власність ОТГ загальноосвітні заклади, в той час як рішенням сесії Сокирянської районної ради від 12.05.2016 р № 49/03-16 «Про передачу окремих бюджетних установ» вже передано у власність ОТГ зазначені заклади.

         Не відповідає дійсності і інша приведена у листі інформація. До того ж у зверненні використовуються вислови, що дискредитують не тільки районну владу, а й обласну.

         Тож, на завершення очільники районної влади Петро Бескупський та Василь Козак закликали депутатів Сокирянської міської ради активніше брати участь у вирішенні питань на благо жителів ОТГ та Сокирянського району.

-