Великоднє привітання голови райдержадміністрації Петра Бескупського та голови районної ради Василя Козака

16.04.2017 | 08:05
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Сокирянський район

Дорогі краяни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Христового Воскресіння!

Для кожного з нас це свято сповнене особливого змісту. Ми зустрічаємо його з відкритою душею і чистим серцем, з глибокою надією на перемогу добра у його споконвічній боротьбі зі злом.

У ці благодатні дні кожен з нас має змогу замислитися над змістом життя і метою земного буття, зіставити свої думки і вчинки з вічними християнськими цінностями, осягнути велич і нетлінність таких категорій, як любов до ближнього, добро та милосердя, мир і гармонія.

Повернімо ж у наше життя гідність та братерство. Молімося за наших вояків – земляків, за мир та благополуччя України. Нині ми маємо об’єднатися заради нашого майбутнього. Тільки разом, відчуваючи підтримку один одного, ми подолаємо всі сьогоднішні проблеми. Ще одне знамення, яке дарує нам Господь цього року – одночасне відзначення Воскресіння Христового православними та католицькими християнами. Це знак наближення розуміння і взаємозв’язку між людьми, Боже бажання возз’єднати світ заради добра і милосердя. 

Щиро зичимо вам цілющої Божої благодаті, миру і злагоди, життєвих гараздів, єдності і взаєморозуміння у всіх наших добрих помислах, корисних справах та світлих сподіваннях!

         Нехай Господь береже кожного з вас і нашу країну!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

 

 

-