Рятувальники району попереджають про безпеку під час святкування Великодня

13.04.2017 | 14:50
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Сокирянський район

За інформацією районної служби з надзвичайних ситуацій з року в рік державним пожежним наглядом проводяться перевірки щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки в церквах, однак як свідчить практика цього недостатньо.

Про основні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки в культових спорудах під час проведення святкових літургій з нагоди Великодня йшлося на нараді при голові райдержадміністрації Петру Бескупському.

Напередодні Великодня Сокирянський районний відділ управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області вкотре звертається до церковних громад, усіх віруючих парафіян дотримуватися правил пожежної безпеки. Рятувальники радять церковним громадам організувати виконання капітальних протипожежних заходів, які суттєво впливають на стан забезпечення пожежної безпеки культових споруд, іншого церковного майна, укомплектувати належну кількість засобів для пожежогасіння біля церковних об’єктів, за необхідності, придбати сертифіковані вогнегасники, перевірити справність електромережі приміщень. Оздоблюючи приміщення церков не використовувати целулоїдні та інші легкозаймисті матеріали, прикраси, електрогірлянди, на які відсутні сертифікати відповідності.

На завершення Петро Бескупський дав доручення посилити роз’яснювальну роботу з членами церковних громад про заходи щодо пожежної безпеки та дії на випадок пожежі, нагадати номери телефонів пожежної охорони села, номер для виклику пожежної охорони.

 

-