На Сокирянщині буде проведено навчальну стрільбу із бойової зброї випускниками шкіл району

21.04.2017 | 10:56
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Сокирянський район

Організацію проведення навчальної стрільби із бойової зброї учнями 11 класу навчальних закладів району було обговорено днями на нараді в райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Петро Бескупський.

Як зазначалося підвищення вогневої виучки та вдосконалення навичок з володіння стрілецькою зброєю юнаками випускних класів шкіл району є складовою війсково – патріотичного виховання молоді. Отож спільно з Сокирянським районним військовим комісаріатом належить організувати проведення навчальних стрільб.  Разом з тим, як наголосив Перо Бескупський мають бути вжиті вичерпні заходи з безпеки.

За рішенням наради визначено дату та місце проведення навчальних стрільб. Дано доручення всім профільним службам – Сокирянській виправній колонії №67, Сокирянському РВК, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації забезпечити дисципліну та суворе дотримання правил поводження зі зброєю. Районній лікарні належить організувати та забезпечити медичний супровід заходу, а представники правоохоронних органів мають доставити боєприпаси.

-