Вся земля в районі має використовуватись законно


  • 13/03/2019
Вся земля в районі має використовуватись законно

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Петро Бескупський  під час наради щодо стану використання земель на території Олексіївської сільської ради за участю голови районної ради Василя Козака та секретаря сільської ради. На нараду було запрошено представників агроформувань населеного пункту, які використовують землі на умовах оренди.  

В ході обговорення проаналізовано стан використання земель сільської ради в розрізі землекористувачів. За інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації на території Олексіївської сільської ради обліковано близько 3 тисяч 600 гектарів землі, які обробляють 12 юридичних осіб та 5 фізичних осіб. Разом з тим, за наявною інформацією, окремі  землекористувачі використовують землі без оформлення відповідних документів, зокрема реєстрації договорів оренди, що в свою чергу впливає не тільки на сумі оподаткування та надходження земельного податку, й на соціальну захищеність населення. Окрім того, окремі ділянки використовуються нераціонально, не за цільовим призначенням, без встановлення фактичних меж землекористувань.

В ході наради з кожним представником агроформувань проведено бесіду та обговорено їх подальше використання земель згідно законодавства. Як зазначалося є кілька сільгосппідприємств, які не йдуть на співпрацю з органами місцевого самоврядування, на зустрічі не з’являються, не сплачують податки в повному обсязі та не приймають участі  соціально – економічному розвитку населених пунктів.

За результатами наради дано доручення звернутися до відповідних інстанцій, правоохоронних органів щодо недопущення незаконного  використання землі на території Олексіівської сільської ради.

Коментарі