Медики району підвели підсумки роботи за минулий рік


  • 12/02/2019
Медики району підвели підсумки роботи за минулий рік

Підсумки роботи галузі охорони здоров’я Сокирянського району було підведено на нараді, яка днями відбулась в Сокирянській центральній районній лікарні за участю заступника голови районної державної адміністрації Ірини Тарасової, керівництва районної лікарні, медичного персоналу закладу.

Зокрема, керівник комунальної установи «Сокирянська ЦРЛ» Тетяна Присакар проаналізувала стан захворюваності населення на онкопатології, туберкульоз та цукровий діабет, а також рівень та якість надання медичних послуг. Особливу увагу було звернуто на питання надання громадянам медичної допомоги в умовах стаціонару. При цьому, Ірина Прокопівна акцентувала увагу керівництва установи на необхідності 100% використання потужностей стаціонарних відділень райлікарні. Окрім того, медики обговорили перспективи функціонування закладу в умовах реформування галузі охорони здоров’я, а також питання надання медичної допомоги жителям об’єднаних територіальних громад та міста Новодністровськ.

Значну увагу було приділено питанню роботи медичних сестер. Зокрема,  заступник головного лікаря з медсестринства Надія Бабін проаналізувала рівень атестації молодших спеціалістів з медичною освітою, надання якості медичної допомоги та догляд за хворими.

Підводячи підсумки наради заступник голови районної державної адміністрації Ірина Тарасова зазначила, що ми живемо в час реформ, а тому тільки спільними зусиллями зможемо виконати покладені на нас обовязки і виправдати надії населення району на покращення якості життя.

 

Коментарі