Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації в числі перших серед районів області


  • 07/02/2019
Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації в числі перших серед районів області

Тарасова взяла участь у нараді директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Віталія Савкіна стосовно призначення житлових субсидій. В ході наради було зазначено, що в питаннях призначення субсидій населенню, а також інших видів соціальних допомог, управління соціального захисту населення Сокирянського району перебуває на першому місці.

Окрім того, було зазначено, що з 1 січня 2019 року стартував I етап отримання субсидій в грошові формі, тобто монетизація субсидій. Першими гроші на оплату субсидій отримують ті люди, хто подав документи в січні місяці 2019 року. На кожного одержувача субсидій, після обробки заяви на монетизацію, буде автоматично відкрито персональний рахунок в «Ощадбанку», на якому відображатимуться житлові субсидії в грошовій формі. Тобто, управління соціального захисту населення призначає субсидію на основі поданих документів, а «Ощадбанк» створює облікові записи одержувачів житлових субсидій та здійснює перерахування коштів на рахунки підприємств - надавачів житлово-комунальних послуг.

Як зазначив директор Департаменту соціального захисту Чернівецької обласної державної адміністрації, Сокирянський район, в числі перших,  вже сформував відповідні реєстри за програмним комплексом і запрацював за новою технологією.

Коментарі