У Сокирянському районі стартувала приписна кампанія призовників


  • 07/02/2019
У Сокирянському районі стартувала приписна кампанія призовників

На Сокирянщині проводяться заходи щодо приписки юнаків 2002 року народження до призовної дільниці, які продовжуватимуться упродовж лютого – березня. Кожного юнака відповідного віку викликають до військових комісаріатів, з метою вивчення їх на предмет придатності до військової служби та взяття на військовий облік.

Під час цього загальнодержавного заходу молоді люди пройдуть медичні комісії, їхі морально-ділові та фізичні якості будуть вивчені психологами й офіцерами військкомату. На підставі отриманих результатів наприкінці приписної кампанії кожен допризовник знатиме про те, в якому саме роді військ він зможе проходити службу, або ж причину зняття з військового обліку.

 Ця програма є основою для подальшого розвитку системи забезпечення якісного проведення призову громадян на строкову військову службу до Збройних  Сил України, проведення допризовної підготовки молоді та приписки громадян до призовної дільниці.

Керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів мають звільнити від роботи чи навчання юнаків, яким необхідно пройти приписку, і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату.

Разом з тим, як повідомляє районний військовий комісаріат, без посвідчення про приписку до призовної дільниці буде неможливо зареєструватись (знятись з реєстрації) за місцем проживання, вступити до навчального закладу, отримати диплом, влаштуватись офіційно на роботу тощо, також неподання у військовий комісаріат списків юнаків, які підлягають приписці до призовних дільниць відповідно до ст. 211-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Коментарі