В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районної програми «Турбота»


  • 31/01/2019
В райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районної програми «Турбота»

Днями, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ірини Тарасової за участю керуючого справами районної ради Сергія Горна відбулось чергове засідання районної комісії по розгляду питань, пов’язаних з наданням одноразової грошової допомоги за рахунок коштів районної програми «Турбота». На розгляд комісії подано 32 заяви стосовно надання матеріальної допомоги жителям району. Розглянувши документи заявників, стосовно 30  звернень члени комісії прийняли позитивні рішення. Розгляд двох заяв тимчасово відкладено у зв’язку з відсутністю необхідних документів.

Поряд з цим, як нагадують профільні служби, в районі діє урядова програма «Доступні ліки», яка передбачає додаткову підтримку пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу, в рамках якої передбачається суттєвіша підтримка зазначеної категорії хворих аніж за рахунок коштів районної програми «Турбота». Для цього громадянам, які мають вказані захворювання, необхідно звертатись до сімейних лікарів.

Реалізація програми «Доступні ліки» та обізнаність населення про неї дала би можливість розширити коло осіб, яким буде надана допомога за рахунок перерозподілу коштів районної програми «Турбота» та забезпечити більш суттєвою підтримкою громадян з онкозахворюваннями  ІІІ-IV стадій.

Підсумовуючи результати засідання комісії Ірина Прокопівна дала доручення керівникам профільних відомств посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дії урядової програми «Доступні ліки», з тим аби донести до громадян важливу інформацію,  забезпечити їх всебічний захист та підтримку.

Коментарі