Архів новини

21.04.2017 | 16:27
Район: 
Сокирянський район

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликає посилювати вимоги до місцевої влади, що у результаті реформи з децентралізації отримала достатньо повноважень для ефективного виконання своїх функцій. Про це він зазначив під час спілкування зі студентами Національного університету "Києво-Могилянська академія".

21.04.2017 | 14:02
Район: 
Сокирянський район

В райдержадміністрації відбулося розширене засідання районної робочої групи з питань проведення децентралізації.

Предметом обговорення стало звернення  Сокирянського міського голови В.С. Равлика до Прем’єр – міністра України В. Гройсмана щодо здійснення, на його думку, супротиву реалізації реформи децентралізації влади з боку Сокирянської районної ради та Сокирянської райдержадміністрації.

21.04.2017 | 10:56
Район: 
Сокирянський район

Організацію проведення навчальної стрільби із бойової зброї учнями 11 класу навчальних закладів району було обговорено днями на нараді в райдержадміністрації, яку провів голова райдержадміністрації Петро Бескупський.

Як зазначалося підвищення вогневої виучки та вдосконалення навичок з володіння стрілецькою зброєю юнаками випускних класів шкіл району є складовою війсково – патріотичного виховання молоді. Отож спільно з Сокирянським районним військовим комісаріатом належить організувати проведення навчальних стрільб.  Разом з тим, як наголосив Перо Бескупський мають бути вжиті вичерпні заходи з безпеки.

-