Архів новини

13.04.2017 | 16:15
Район: 
Сокирянський район

Напередодні Великодня в приміщенні центральної районної бібліотеки, відбулась зустріч, присвячена дню великодньої книги, за участю учнівської молоді. В ході заходу бібліотекарі розповіли учням про традиції святкування Пасхи в різних регіонах України від Заходу до Сходу, про обряди та звичаї наших предків, які збереглися до наших днів та про розписування писанок, їх символіку та кольорову гаму, бо в кожній місцевості вони особливі.

13.04.2017 | 14:50
Район: 
Сокирянський район

За інформацією районної служби з надзвичайних ситуацій з року в рік державним пожежним наглядом проводяться перевірки щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки в церквах, однак як свідчить практика цього недостатньо.

13.04.2017 | 11:56
Район: 
Сокирянський район

Днями відбувся  районний етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців гуртків центру творчості дітей та юнацтва Сокирянського району. Всього у фестивалі взяли участь 82 дітей району з 15-и навчальних закладів.

13.04.2017 | 11:51
Район: 
Сокирянський район

Днями представники Сокирянського управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  провели прийом громадян в консультаційному пункті, який діє на базі відділення соціально-побутової адаптації і соціально-медичних послуг Сокирянського районного територіального центру.

13.04.2017 | 11:10
Район: 
Сокирянський район

Міністерство охорони здоров’я зробило розрахунки вартості надання послуг первинної медичної допомоги та порівняння витрат з розміром пропонованого тарифу на відповідні послуги. Відомості містяться в фінансово-економічному обґрунтуванні законопроекту «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів», який переданий на голосування до Верховної Ради.

13.04.2017 | 10:03
Район: 
Сокирянський район

Як повідомляє відділ з питань державної Реєстрації юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців, речових прав на нерухоме майно райдержадміністрації, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» Державний реєстр речових прав на нерухоме майно – єдина державна інформаційна система, що забезпечує обробку, збереження та надання відомостей про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження, про об’єкти та суб’єктів таких прав.

-