Архів новини

12.04.2017 | 14:56
Район: 
Сокирянський район

Як повідомили в секторі погашення боргу Сокирянської ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області з метою забезпечення скорочення податкового боргу з початку року вжито ряд заходів, а саме: виставлення податкових вимог, стягнення коштів з рахунків платника в рахунок погашення боргу  за рішеннями судів,  стягнення боргу через органи Державної виконавчої служби.

В результаті цих заходів  протягом січня - березня  2017 року погашено податкового боргу грошовими коштами на суму 835,4 тис.  грн.

12.04.2017 | 11:29
Район: 
Сокирянський район

Атестація педпрацівників відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого учителя, творчого колективу. Днями відбулося підсумкове засідання районної атестаційної комісії. Цьогоріч атестації  підлягало 92 педагогічних працівника (18,3 % від їх загальної кількості).

12.04.2017 | 09:37
Район: 
Сокирянський район

Реалізація запропонованого Урядом Середньострокового плану дій, а також заходи з пенсійної реформи дозволять вже цього року відмінити оподаткування пенсій для працюючих громадян. Про це в ході прес-конференції «Рік роботи Уряду» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Наша реформа передбачає, що з 1 жовтня ми запропонуємо відмінити оподаткування пенсій для працюючих громадян. Єдине, що нам потрібно – підтримка українського Парламенту», - сказав Гройсман.  

-