Архів новини

11.04.2017 | 12:03
Район: 
Сокирянський район

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Алли Серебрянської. На порядку денному розглянуто питання, пов’язані з встановленням опіки над малолітніми дітьми,  вирішення спору між батьками  щодо участі у вихованні дитини.

Розглянувши ситуації детально та зваживши факти, надані службою у справах дітей райдержадміністрації, вислухавши докази батьків комісія прийняла рішення на користь інтересів та законних прав дітей.  

11.04.2017 | 11:16
Район: 
Сокирянський район

Як повідомляє Сокирянська ОДПІ за січень – березень 2017 року надходженнядо Зведеного бюджету склали 69604,7  тис. грн. податків та зборів, що перевищує минулорічні надходження  на  24790,0 тис.грн.

Серед бюджетоформуючих податків, найбільшими за обсягами є податок з  доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання  роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

11.04.2017 | 09:29
Район: 
Сокирянський район

З метою попередження злочинності, бездоглядності, інших негативних проявів серед дітей та виявлення порушень правил торгівлі спиртними напоями і тютюновими виробамислужбою у справах дітей Сокирянської районної державної адміністрації, спільно із районним відділом поліції, здійснено рейдовий виїзд «Нічне місто» в селах Селище, Сербичани, Романківці та Білоусівка. Підсумки рейду підведено на нараді при керівнику апарату райдержадміністрації Аллі Серебрянській.

-