Архів новини

03.04.2017 | 17:04
Район: 
Сокирянський район

Сьогодні під час апаратної наради представлено новопризначеного начальника Сокирянського районного військового комісаріату. Очолив службу майор  Гладкий Олександр Васильович.

Вітаючи новопризначеного військового комісара,, керівники районної влади висловили сподівання на подальшу плідну роботу та наголосили на тісній співпраці всіх служб.

03.04.2017 | 16:08
Район: 
Сокирянський район

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».

Участь України в ЕКСПО 2017 - це унікальний шанс презентувати міжнародній спільноті – представникам більше 100 країн світу - потенціал використання відновлюваних джерел енергії, а також зацікавити та мотивувати потенційних інвесторів працювати в Україні!

03.04.2017 | 15:42
Район: 
Сокирянський район

Встановлення місця розташування земельних ділянок, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру та інше. Вся ця робота має бути проведена в кожному населеному пункті.

03.04.2017 | 11:10
Район: 
Сокирянський район

Цими вихідними в Сокирянській дитячо – юнацькій спортивній школі відбувся традиційний Міжнародний турнір з дзюдо.

Дзюдоїсти з Молдови, Румунії, та різних областей України виборювали дорогоцінні нагороди на татамі, прикро але вже третій рік не можуть взяти участь у змаганнях команди з Білорусі, Росії та  Угорщини, які до цього були постійними учасниками турніру.

03.04.2017 | 09:39
Район: 
Сокирянський район

Кабінет Міністрів України добиватиметься від Національної комісії з регулювання ринку електроенергії та комунальних послуг (НКРЕКП) зміни рішення, згідно з яким з 1 квітня в Україні розмежується плата за газ і вводиться абонплата за доставку палива.

-